Kubusiowi Przyjaciele Natury

Kubusiowi Przyjaciele Natury

Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych poświęcony tematyce ekologicznej.
W roku szkolnym 2020/2021 „Krasnoludki”, „Słoneczka”„Muchomorki” oraz „Pszczółki” biorą udział w XIII edycji tego programu. Bohaterem programu jest Kubuś, który wprowadza dzieci w tematykę ekologiczną, ukazuje piękno przyrody oraz naucza jak ją szanować i chronić.
Podczas realizacji pierwszego scenariusza wraz z głównym bohaterem akcji Kubusiem odpowiadamy na pytanie: Jak dbać o rośliny i zwierzęta?
Dzieci dowiedziały się co to jest natura, jak dbać o przyrodę. Uczyły się zasad pielęgnacji roślin, dowiedziały się, co jest potrzebne do prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Bawiły się w ekologiczne kalambury, rozwiązywały zagadki, omawiały wygląd zwierząt. Dowiedziały się jaką rolę pełnię zwierzęta w przyrodzie, nawet te najmniejsze. Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury” w przyjazny i atrakcyjny dla przedszkolaków sposób edukuje jak chronić naturę, by później mogły one same zadbać o świat, w którym żyjemy”.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Ogloszenie5

UWAGA DZIECI I RODZICE!!!

Kochane dzieci od 19.04.2021r., czyli od poniedziałku zapraszamy serdecznie wszystkich do przedszkola, ponieważ zgodnie ze wskazaniami Ministra Zdrowia wracamy do codziennego funkcjonowania, oczywiście zachowując dotychczasowe wszelkie zalecane środki ostrożności.

Przypominamy rodzicom dzieci dojeżdżających, iż od poniedziałku ruszają dowozy      w tych samych godzinach co dotychczas.

Ogłoszenie3

ŚmiechSZANOWNI RODZICEŚmiech

Informacje oraz materiały do nauki zdalnej znajdują się w zakładce "GRUPY" na górze strony. Jest to nowość, stworzona jakiś czas temu dla takich momentów, w jakich obecnie się znajdujemy, aby mieli Państwo łatwiejszy i szybszy dostęp do informacji przygotowanych przez panie nauczycielki z grup Waszych pociech. Zachęcamy do czytania i rozwiązywania zadań.

Puszcza oczko Puszcza oczko Puszcza oczko

Ponadto prosimy, aby od dnia 08.04.2021r. zgłaszać się do przedszkola po paski z opłatami za miesiąc marzec. Takich informacji możemy również udzielić telefonicznie.

Pozdrawiamy i wszystkim życzymy Wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.

Uwaga Uwaga!!!

Od dnia 27.03.2021 do 9.04.2021 r. przedszkole będzie pełniło dyżur tylko dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny oraz służb porządkowych.

Przechodzimy na  hybrydowy system nauczania.