100 Numer "Wieści Przedszkola"

"Szybko mija wszelka chwila, „Wieści Przedszkola” też nie omija...
Nasi Goście - dobrze wiecie, już dziesięciolecie"

10 października 2013 roku w naszym przedszkolu odbyła się wielka uroczystość z okazji wydania 100 numeru gazetki „Wieści Przedszkola”. W sali gimnastycznej zgromadziły się wszystkie przedszkolaki wraz z paniami jak również zaproszeni goście: przedstawiciele rodziców, Wydziału Oświaty, pani dyrektor Biblioteki, pan dyrektor Domu Kultury jak również reporterzy i dziennikarze lokalnych gazet.

Wszystkich zgromadzonych przywitała pani Dyrektor a czas umilały występy dzieci z grupy Biedronek i Pszczółek, które przygotowały na ta uroczystość specjalne przedstawienie. Tego dnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Łamigłówki sprawnej rączki – mądrej główki”. Laureaci zostali nagrodzeni, zrobiono im również pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie uroczystości na sale wjechał ogromny tort z fontannami żarzących się iskier, przygotowany przez nasze panie kucharki. Dzieci wspólnie odśpiewały sto lat i powędrowały do swoich sal aby zjeść te pyszne słodkości. Niespodzianką dla każdego przedszkolaka był darmowy jubileuszowy egzemplarz gazetki. Dzień ten był radosny, pełen wrażeń i uśmiechu.