^Idź na górę
Get Adobe Flash player

Menu strony

Login Form

Licznik odwiedzin

136434
Dzisiaj Dzisiaj 141
WczorajWczoraj164
W tym tygodniuW tym tygodniu514
W tym miesiącuW tym miesiącu6625
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty136434

Andrzejki w naszym przedszkolu

„Świeca marszczy złoty nos, w każdej stronie kapie wosk, Ciebie tłoczą się co krok, już w pokoju straszny tłok!”

     Koniec listopada, to czas Andrzejek – czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Nasze przedszkolaki również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Zebraliśmy się więc większą gromadą, by w wigilię Świętego Andrzeja wspólnie się pobawić, poczarować, powróżyć.
     Były więc wróżby na przyszłość – pomogły nam w tym wskazówki Czarodziejki z Łysej Góry. Dowiedzieliśmy się kto musi uważać na zdrowie, kto spotka kogoś dawno nie widzianego, jakie prezenty od Mikołaja dostanie, jaki zawód wybiorą przedszkolaki jak już dorosną… Było nawet czarowanie prawdziwą Czarodziejską różdżką. Najważniejszą była wróżba dla wszystkich – lanie wosku. Czy wróżby się spełnią? – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy.