Kiermasz świąteczny

Tradycją już w naszym przedszkolu stał się organizowany w okresie przedświątecznym Bożonarodzeniowy Kiermasz. Jak co toku, każda grupa przygotowała na tę okazję przepięknie wykonane kartki świąteczne oraz gipsowe figurki – zawieszki, w których ozdabianiu bardzo chętnie pomagały dzieci. W holu przedszkola, przy akompaniamencie kolęd i świątecznych piosenek, a także nastrojowym oświetleniu można było nabyć te cudowne ozdoby i kartki, które cieszyły się wśród rodziców i dzieci dużym zainteresowaniem.
     Dzięki Państwa hojności udało się zebrać aż 848,00 zł. W porozumieniu z Rada Rodziców i Radą Pedagogiczną kwota Ra zostanie przeznaczona na zakup zabawek dla dzieci, na plac zabaw i do piasku.

Serdecznie dziękujemy za dobre serca.