Wizyta Św. Mikołaja

6 grudnia 2013r, jak co roku, odwiedził  nas Święty Mikołaj. Przybył on ze swoją świtą – aniołkami i diabełkami,  a jego wizytę zorganizowała pani katechetka. Dzieci oczekiwały na niego w sali gimnastycznej, w której zgromadziły się po śniadaniu wszystkie grupy. Każda z nich przygotowała dla wyjątkowego gościa piosenkę lub wierszyk o Świętym Mikołaju, aby sprawić mu przyjemność i podziękować za prezenty. Nad całością spotkania czuwała pani katechetka, która przygotowała z dziećmi uczącymi się religii wierszyki i piosenki dla tak bardzo oczekiwanego gościa. Nie zabrakło dobrych rad ze strony świętego o tym, jak trzeba się zachowywać aby dostać się kiedyś do nieba. Święty Mikołaj bardzo podziękował dzieciom za tak miłe przyjęcie, a że musiał ruszać do innych dzieci powierzył swoim pomocnikom zaniesienie prezentów i rozdanie im wszystkim dzieciom w grupach. Dziewczynki były zachwycone domkami dla lalek, a chłopcy zestawem klocków Cobi. Dziękujemy Święty Mikołaju i czekamy na ciebie za rok!!!