Roztańczone przedszkolaki

18 stycznia 2014r. w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbyło się spotkanie zorganizowane przez młode mamy z Olesna i okolic, pod hasłem „Spotkajmy się. Razem raźniej.” Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14.00 występem naszych przedszkolaków. Na scenie swoje umiejętności wokalne, taneczne, aktorskie i językowe zaprezentowały motylki wraz z krasnoludkami tańcząc i śpiewają  „Czy mali , czy duzi”, stokrotki zatańczyły Krakowiaka, muchomorki zaprezentowały układ taneczny do Kujawiaka a słoneczka pochwaliły się znajomością języka niemieckiego śpiewając piosenkę pt. „Guten Tag Liebe Leute” i przedstawiając scenkę „ Im Mäuschenhaus”.
    Dla wielu dzieci był to pierwszy występ przed tak liczną publicznością, bardzo to przeżywały i nie mogły się doczekać występu Wszystkie przedszkolaki poradziły sobie wspaniale choć często radość przeplatała się z niepewnością.