Świąteczny show dance dla Babci i Dziadka

Z okazji Święta Babci i Dziadka -21.01.2014r., na scenie Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie, przedszkolaki z czwórki zaprezentowały swe talenty aktorsko taneczne w programie artystycznym wyreżyserowanym przez nauczycielki Katarzynę Leszczyńską i Iwonę Jendrosek.
    Na scenie wystąpiło 160 milusińskich, prezentując, w formie słowno tanecznej, Jasełka. Wszystkich gości serdecznie powitała Dyrektor Przedszkola - Katarzyna Jackowska, kierując ciepłe życzenia do najukochańszych Babć i Dziadków, których zgromadziło się ok. 450. Serdeczności przekazał również Pan Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki, życząc m.in. dużo zdrowia, i ciepła w gronie najbliższych osób.
      Dzieci w przepiękny sposób oddały nastrój minionych Świąt Bożego Narodzenia w konwencji nowoczesnego tańca i przyśpiewek, a przygotowane barwne stroje dodawały jeszcze większego waloru artystycznego.
     Prócz występów przedszkolaki przygotowały dla swych gości upominki – przydatne barwne breloki na klucze oraz poczęstunek witaminowo - słodyczowy, dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców.
   Podczas największej w Gminie uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka oklaskom nie było końca, a łzy wzruszenia dodawały jej tylko cieplejszego blasku.