Stokrotki miło spędziły czas

Wycieczka do Urzędu Skarbowego

Dnia 2 kwietnia 2014 r. na zaproszenie taty Julii Kotarskiej udaliśmy się na wycieczkę do Urzędu Skarbowego w Oleśnie.
      Podczas tej wycieczki dzieci miały okazję zaobserwować jak wygląda codzienna praca pracujących tam urzędników. Pokazano dzieciom wszystkie pomieszczenia znajdujące się w urzędzie skarbowym i urządzenia, które są niezbędne do pracy w tym miejscu. Największą atrakcją dla dzieci było samodzielne robienie pieczątek profesjonalnymi urzędowymi pieczątkami. Na zakończenie naszej wycieczki dzieci otrzymały mnóstwo smakołyków i upominków.

Wycieczka do salonu fryzjerskiego „H. Brodacki”

Dnia 3 kwietnia 2014 r. udaliśmy się na wycieczkę do salonu fryzjerskiego „H. Brodacki” w Oleśnie. Pracownicy salonu wyjaśnili dzieciom na czym polega ich praca, jakie usługi wykonują jak dbać o swoje włosy i ich czystość. Dzieci miały okazję poznać różnego rodzaju kosmetyki i urządzenia fryzjerskie.
     Niesamowitą atrakcją dla dzieci było to, że osobiście mogły skorzystać z usług fryzjerskich. Pracownicy salonu zadbali o włosy swoich małych klientów robiąc im fantastyczne fryzury.

Wycieczka zakończyła się wręczeniem dzieciom słodkości i drobnych upominków.