Interesujące i niecodzienne zajęcia w grupie Słoneczek

W dniu 27.10.2016 r. dzieci  grupy Słoneczek miały niecodzienną okazję uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez dwie mamy swoich kolegów, a mianowicie panią Annę Pietrzak (mamę Maciusia) oraz panią Karinę Trybuła (mamę Sylwka). Każdy maluch kocha zwierzaki, więc mamy przygotowały różne ciekawe informacje i zagadki o tematyce, które dzieci musiały przedstawić za pomocą ruchu. Zadbały również o przeprowadzenie interesujących zabaw ruchowych a na sam koniec wykonały z dziećmi wspaniałą pracę plastyczną w formie zwierzaków - pajączków, zrobionych z wcześniej przygotowanych drucików kreatywnych oraz części wytłaczarek po jajkach.
     Wizyta naszych grupowych mam była miłym i ciekawym doświadczeniem dla obydwu stron i zakończyła się zaproszeniem przez dzieci na kolejne zajęcia, oraz wręczeniem mamom pamiątkowych słoneczników z szczerym podziękowaniem.