^Idź na górę
Get Adobe Flash player

Menu strony

Login Form

Licznik odwiedzin

147234
Dzisiaj Dzisiaj 11
WczorajWczoraj56
W tym tygodniuW tym tygodniu599
W tym miesiącuW tym miesiącu917
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty147234

Wspaniałe zabawy z rodzicami w grupie Biedronek

     Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą.

    W przedszkolu nasze działania wspierane są przez rodziców, którzy chętnie przychodzą  poczytać bajki. Są to chwile bardzo wyczekiwane przez dzieci, zarówno dla całej grupy, która chętnie i uważnie słucha nowych bajek jak
i dla dziecka, którego rodzic nas odwiedza – bo to duma, wyróżnienie i przywilej.

   We wrześniu  odwiedziła nas mama Emilki, a w październiku mama Ksawerego. Dzieci uważnie słuchały bajek, odpowiadały na pytania. Uwieńczeniem spotkań było wspólne wykonanie prac plastycznych tematycznie związanych z treścią wysłuchanych  bajek.

   Cieszymy się, że rodzice żyją życiem przedszkola. Angażując się twórczo pod koniec  października rodzice Olka i mama Oliwii zorganizowali dla naszej grupy szereg zabaw i działań plastycznych o tematyce Halloween w celu zapoznania dzieci ze zwyczajami innych krajów (Anglii). Oprócz dostarczanej wiedzy o świecie dzieci miały zagwarantowaną wspaniałą zabawę za co rodzicom serdecznie dziękujemy i zapraszamy kolejnych.