Listopadowe Zabawy z rodzicami w grupie Motylków

„Motylki” 16 listopada gościły w swojej grupie mamę Leny Hęcińskiej, która przygotowała wspólnie z dziećmi pyszne naturalne soki owocowe. Dzieci oglądały owoce nazywały je, próbowały jak smakują soki z jabłek, gruszek, pomarańczy, winogrona, grejfruta, kiwi, ananasa , cytryny. Pani Asia pokazała dzieciom w jaki sposób i przy pomocy jakiego urządzenia można wykonać soki owocowe. Dzieci chętnie słuchały mamy Leny, wybierały owoce i komponowały własne propozycje soków, dowiedziały się, że spożywanie naturalnych soków owocowych jest bardzo zdrowe i bogate w witaminy. Był to bardzo ciekawy i pyszny dzień, który dostarczył dzieciom wiele energii. Dziękujemy mamie Leny za ciekawe zabawy kulinarne.

27 listopada naszą grupę odwiedziła mama Maksymiliana Wróbel, która przeczytała dzieciom baśń pt.: „Dziewczynka z zapałkami”. Wszystkie dzieci z uwagą słuchały czytanej baśni, rozmawiały o losach małej dziewczynki, odpowiadały na zadawane pytania i zagadki, za które otrzymywały nagrody. Pani Donata przygotował dla dzieci zabawy ruchowe " Mam chusteczkę haftowaną " oraz " Ciuciubabkę " w którą wszystkie dzieci bardzo chętnie się bawiły.

Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowanki i podziękowały mamie Maksymiliana za wizytę w naszej grupie.