^Idź na górę
Get Adobe Flash player

Menu strony

Login Form

Licznik odwiedzin

147236
Dzisiaj Dzisiaj 13
WczorajWczoraj56
W tym tygodniuW tym tygodniu601
W tym miesiącuW tym miesiącu919
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty147236

Wizyta Św. Mikołaja 2016

    Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Wszystkie grupy uczą się piosenki lub wiersza, które będą mogą zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.
Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

    Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Zaraz po śniadanku zawitał do naszego Przedszkola. Dzieci dzielnie zaśpiewały przygotowane piosenki, recytowały wiersze, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i cierpliwie pozował do zdjęć z każdą grupą.