Wielopokoleniowe Kolędowanie - 07.01.2017

Po raz kolejny chór OlenSis zaprosił do wspólnego, wielopokoleniowego kolędowania dzieci z naszego przedszkola. Wspólny koncert odbył się 7 stycznia 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie. Na scenie zaprezentowały się dzieci z grupy Stokrotek i grupy Pszczółek przygotowane przez nauczycielki Kingę Kacała, Magdalenę Sala oraz Jadwigę Kochańską. Przedszkolaki w swym programie wykonały kolędy i świąteczne piosenki (także w języku niemieckim), tańczyły i grały na instrumentach, za co otrzymały gromkie brawa od publiczności. Tradycyjnie zaśpiewały tez wspólnie z chórem OlenSis kilka kolęd. Po koncercie chętne dzieci mogły wziąć udział w konkursie śpiewając wspólnie z rodzicami lub dziadkami. Wszystkie występy dzieci zostały nagrodzone pochwałami ze strony pani dyrektor Katarzyny Jackowskiej oraz pani dyrygent Kariny Duch – organizatorki i pomysłodawczyni tego koncertu, a także słodkim poczęstunkiem.