Bal Karnawałowy - 12.01.2017

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. W naszym przedszkolu bal odbył się w dniu 12 stycznia 2017r.

Tego dnia sale przedszkolne ozdobione kolorowymi balonami wypełniły się niecodziennymi gośćmi. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe w stylu księżniczek, spidermanów, wróżek, postaci z ulubionych bajek.

Po barwnej prezentacji strojów dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych, dzięki współpracy z Panią Joanną Hęcińską (Fotografia LaiCoti). Po śniadaniu wszyscy uczestnicy balu zostali przewiezieni autokarami do sali tanecznej Magnum Club w Wachowie.

Do tańca zachęcał nas radosną muzyką DeSebastiano Jurczyk, dzięki któremu uśmiechy nie znikały z twarzy dzieci podczas wesołych pląsów. Gdy tancerze poczuli się zmęczeni, Pani Dyrektor ogłosiła przerwę na pyszny soczek. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znów porwała wszystkich do tańca w rytm hitów z list przebojów. Na balu pojawili się również rodzice przedszkolaków, z którymi bardzo chętnie tańczyli.

Gdy czas zabawy dobiegł końca dzieci zmęczone, lecz zadowolone powróciły do przedszkola na obiad. Ich uśmiechy świadczyły o tym, że zabawa przyniosła im wiele radości, a to było głównym celem balu.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie oraz przygotowanie pięknych strojów dla dzieci oraz właścicielom Magnum Club w Wachowie – Pani Ewie Chęcińskiej-Dandyk i Panu Andrzejowi Dandyk za gościnność i udostępnienie lokalu.