^Idź na górę
Get Adobe Flash player

Menu strony

Login Form

Licznik odwiedzin

117374
Dzisiaj Dzisiaj 85
WczorajWczoraj95
W tym tygodniuW tym tygodniu541
W tym miesiącuW tym miesiącu2202
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty117374

Nasze zdolne Przedszkolaki - 25.01.2017

   25 stycznia 2017 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie odbył się Konkurs Angielskiej Piosenki Świątecznej. Organizatorem konkursu było Publiczne Gimnazjum Nr 1. W konkursie swoje umiejętności wokalne jak również językowe prezentowały przedszkolaki, dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z gminy Olesno. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Biedronek” wykonując piosenkę „Jingle Bells” i „Stokrotek” które zaśpiewały „Rudolph the red nosed reindeer” przygotowane do konkursu przez panią Annę Wieczorek. Dzieciaczki zaprezentowały swoje zdolności językowe i wokalne znakomicie, oczarowały publiczność i jury. Nasze Biedroneczki wyśpiewały trzecie miejsce, a Stokrotki pokonały wszystkich uczestników i zdobyły miejsce pierwsze. Nagrodzone zostały zestawami puzzli i dyplomami, oraz co jest najważniejsze dla każdego artysty - gromkimi brawami!!!

   Występ w tym konkursie był dla naszych przedszkolaków wielkim przeżyciem, dzieci oprócz tremy związanej z wystąpieniem  musiały jeszcze pokonać barierę językową. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z tym niełatwym zadanie, cudownie zaprezentowały się na scenie, a występ sprawił im wiele radości i dał dużo satysfakcji. Dzieciom życzymy, aby ich odkryte talenty - diamenty były wszechstronnie rozwijane i pielęgnowane i aby ich przygoda z językiem angielskim była tak przyjemna jak ten występ.