"Edukacja w przedszkolach Gminy Olesno otwiera drzwi do sukcesu"

W tym roku szkolnym 2017/2018 Nasze Przedszkole realizować będzie projekt unijny „Edukacja w przedszkolach Gminy Olesno otwiera drzwi do sukcesu”. Realizatorem Projektu jest Gmina Olesno, projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014/2020.

Celem głównym projektu będzie wyrównywanie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej poprzez realizację zajęć dodatkowych kompetencji kluczowych oraz wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w wieku przedszkolnym w zakresie stwierdzonych deficytów, w tym specjalnych potrzebach edukacyjnych.
W ramach projektu w Naszym Przedszkolu oferowane będą następujące formy wsparcia:
- zajęcia w formie gier i zabaw matematycznych z elementami informatyki,
- zajęcia kształcące i rozwijające u dzieci kompetencje kluczowe z języka angielskiego,
- zajęcia z logopedii,
- zajęcia rewalidacyjne,