Spotkanie integracyjne z rodzicami "Spartakiada Matematyczna"

W dniach 24,25,26.10.2017r., w każdej grupie przedszkolnej odbyło się zebranie integracyjne  z rodzicami pt. ,,Spartakiada matematyczna”.

Spotkania miały na celu przedstawienie krótkiego repertuaru przez dzieci w formie śpiewu, tańca, gry na instrumentach lub znajomości języka obcego. Nadrzędnym celem było, jednak wzajemne poznanie się nauczycielek, rodziców i dzieci w grupach młodszych oraz ich integracja w grupach starszych podczas wspólnych zabaw matematycznych wieńczących występy artystyczne. W czasie zebrań rodzice mieli okazję do wsparcia finansowego zbiórki na zakup zabawek do poszczególnych oddziałów z okazji Mikołaja.  Razem zebrano: 2 345,20 zł. Za zaangażowanie i dobre serce wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy.

Spotkania integracyjne w naszym przedszkolu to niesamowity czas dla dzieci do zaprezentowania swoich umiejętności oraz talentów przed rodzicami. Rodzice zaś mają możliwość podziwiania swoich pociech dając im wyraz swojego wsparcia oraz miłości. Uśmiechnięte buzie jednej i drugiej strony dały nam znak, że było wspaniale.
         Dziękujemy za przybycie oraz wspólną zabawę.