Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia 2017r. nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany przez dzieci gość – Święty Mikołaj. Ubrany w czerwony strój biskupa i posiadający laskę biskupią trochę zdziwił dzieci swoim wyglądem, ale dzięki temu dowiedziały się, jak wygląda prawdziwy Święty Mikołaj. Zaskoczył dzieci niezwykłym temperamentem i poczuciem humoru, gdyż nauczył je zabawnej piosenki o świętych, którzy w niebie grają rocka i tańczą cha-cha-chę. Wszystkie grupy zaśpiewały Mikołajowi piosenkę lub powiedziały wierszyk, a w zamian otrzymały wspaniałe prezenty. Na koniec pozowały do wspólnego zdjęcia. Po udaniu się do swoich sal radości nie było końca. Dzieci z entuzjazmem przystąpiły do rozpakowania wspólnych prezentów – gier i zabawek, którymi od razu zaczęły się bawić.