Wigilia w przedszkolu - 20.12.2017

Wigilia w naszym przedszkolu odbyła się 20.12.2017r. W tym szczególnym dniu dzieci pięknie wystrojone wraz z paniami wspólnie kolędowały, opowiadały o zwyczajach świątecznych, dzieliły się opłatkiem i składały sobie życzenia. Przy pięknie wystrojonym stole wszyscy częstowali się tradycyjnym czerwonym barszczykiem z uszkami a także rybką i kapustą kiszoną. Nie zabrakło również na deser pysznych pierników, ciasteczek i owoców.

Takie podniosłe chwile utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, a także wzmacniają bliskie i serdeczne relacje zarówno w domu rodzinnym ja i w przedszkolu.