Świąteczne Choinki

Magiczny czar Świąt Bożego Narodzenia zagościł w grupie „Biedronki” już kilka dni przed świętami. W ramach współpracy z rodzicami w dniu 13 grudnia dzieci wraz z Mamą Fabiana – p. Moniką Bach, p. Dorotą i p. Anią przy dźwiękach kolęd ochoczo zabrały się do robienia choinek. Na początku spotkania p. Dorota przybliżyła dzieciom tradycję ubierania choinki. Dzieci wykonywały choinki z materiałów przyniesionych przez Mamę Fabiana (doniczki, różnego rodzaju naklejki, cekinki i inne świąteczne ozdoby). Nasi milusińscy mogli wykazać się pomysłowością i radością tworzenia.  Podczas spotkania panowała miła i przyjazna atmosfera. Spotkanie zostało zakończone słodką niespodzianką przyniesioną przez p. Monikę. W środę 20 grudnia po wigilijnym spotkaniu opłatkowym w grupie, dzieci zabrały wykonane przez siebie choinki do domu. Składamy serdeczne podziękowania Mamie Fabiana za wielkie zaangażowanie w życie naszej grupy.