^Idź na górę
Get Adobe Flash player

Menu strony

Login Form

Licznik odwiedzin

117373
Dzisiaj Dzisiaj 84
WczorajWczoraj95
W tym tygodniuW tym tygodniu540
W tym miesiącuW tym miesiącu2201
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty117373

Pierwszy dzień w przedszkolu 2018

     3 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2018/2019. Wszystkie dzieci pożegnały już wakacje i nadszedł czas na wspólną zabawę w przedszkolu. Dla niektórych dzieci ten był bardzo trudny, ponieważ po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola i po raz pierwszy rozstały się z rodzicami.

      Dzieci poznały swoje panie oraz sale i zjadły smaczne śniadanie, udały się do grupy „Biedronki”. Tam po uroczystym powitaniu wszystkich dzieci oraz personelu przedszkola przez p. dyrektor Katarzynę Jackowską, został wystawiony teatrzyk pt.: „Królewna Śnieżka” przygotowany przez wszystkie nauczycielki. Dzieci z ogromną uwagą śledziły przebieg losów bohaterów. Wiedzą, że warto być dobrym i pomagać innym. Dowiedziały się również, że nie wolno brać rzeczy od osób, których nie znają.
Po obejrzeniu teatrzyku dzieci grupami wraz ze swoimi paniami wróciły do sal. Resztę dnia spędziły na rysowaniu, zabawie, tańcach itp. zorganizowanych przez panie.  Pierwszy dzień w przedszkolu był dla nich pełen niespodzianek i wrażeń.

   Chociaż początki bywają trudne, to mamy nadzieję, że dzieci pomyślnie zaaklimatyzują się i  z radością będą uczęszczać do naszego przedszkola. Wszystkim dzieciom życzymy miłego pobytu w przedszkolu, każdego dnia radości z odkrywania  świata, wielu przyjaciół, wspaniałych zabaw i zajęć. Rodziców zapraszamy do wspólnego działania. Czekamy na Wasze pomysły, zaangażowanie i aktywny udział w życiu naszego przedszkola.