Dzień Pluszowego Misia 2019

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Misie dwa". W tym dniu dzieci wybrały się również z Paniami do Biblioteki, gdzie poznały jeszcze więcej bajkowych misiów, słuchały opowiadania o misiach, poznały ciekawostki o misiach. Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu na misia, którego nasze przedszkolaki uszyły-wykonały wspólnie z rodzicami, dziadkami, ciociami:

I miejsce - Katarzyna Knychała
- II miejsce – Julia Adamska
- III miejsce – Wojciech Micer i Anna Piech
- IV miejsce – Armin Stellmach i Maja Sala

Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechu i radości