Wielopokoleniowe kolędowanie

Początek Nowego Roku, to zawsze okazja do wspólnych spotkań przy akompaniamencie kolęd. Również w tym roku, jak nieprzerwanie od kilku już lat, starsze grupy  z naszego przedszkola  (Muchomorki, Stokrotki i Biedronki) , zostały zaproszone przez Panią Karinę Duch do udziału w świątecznym występie z oleskim chórem „Olensis”. Dzieci urozmaicały spotkanie pięknymi tańcami, kolędami oraz pastorałkami. Swoje występy przedszkolacy wzbogacili grą na instrumentach oraz ciekawymi rekwizytami. Serdeczne i ciepłe przyjęcie  najmłodszych artystów pomogło im odważnie stanąć na scenie. Zwieńczeniem koncertu było wspólne odśpiewanie przez członków chóru i dzieci dwóch kolęd. Kolędowanie przebiegło w świątecznej i miłej atmosferze, dzieci otrzymały gorące podziękowania, dyplom oraz słodki poczęstunek.