^Idź na górę
Get Adobe Flash player

Menu strony

Login Form

Licznik odwiedzin

143685
Dzisiaj Dzisiaj 89
WczorajWczoraj108
W tym tygodniuW tym tygodniu630
W tym miesiącuW tym miesiącu1269
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty143685

Bal Karnawałowy

      Bal karnawałowy dla przedszkolaków, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

      Tak też było w dniu 09.01.2020r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, rycerzy, Spider-Man’ów, czy Batmana… nie sposób  zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Bal zorganizowany został w Clubie Magnum w Wachowie. Dyskoteka w Wachowie, to idealne miejsce do zabawy, dlatego dzieciom pomysł przypadł do gustu.

   Bal przebierańców na dyskotece stał się już tradycją naszego przedszkola. Przebierańcy świetnie się bawili. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

     Wyjątkowo w tym roku na nasz bal zostało zaproszone przedszkole z Wachowa – jako integracja między placówkami. Również w ramach współpracy, na bal przybyła grupa młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnie wraz ze swoim opiekunem. Młodzież zaangażowała się w opiekę  i wspólną zabawę podczas balu.