Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było w dniu 09.01.2020r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, rycerzy, Spider-Man’ów, czy Batmana… nie sposób  zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Bal zorganizowany został w Clubie Magnum w Wachowie. Dyskoteka w Wachowie, to idealne miejsce do zabawy, dlatego dzieciom pomysł przypadł do gustu.

Bal przebierańców na dyskotece stał się już tradycją naszego przedszkola. Przebierańcy świetnie się bawili. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Wyjątkowo w tym roku na nasz bal zostało zaproszone przedszkole z Wachowa – jako integracja między placówkami. Również w ramach współpracy, na bal przybyła grupa młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnie wraz ze swoim opiekunem. Młodzież zaangażowała się w opiekę  i wspólną zabawę podczas balu.