^Idź na górę
Get Adobe Flash player

Menu strony

Login Form

Licznik odwiedzin

178476
Dzisiaj Dzisiaj 309
WczorajWczoraj387
W tym tygodniuW tym tygodniu1070
W tym miesiącuW tym miesiącu696
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty178476

BARDZO WAŻNA INFORMACJA

Powrót do przedszkola od 06.05.2020- prosimy o informację tak czy nie!

Zgodnie z ogłoszeniem Premiera w dniu 29.04.2020 oraz wolą naszego Organu prowadzącego przedszkole od 06 maja będzie otwarte. Ponieważ jednak istnieje w dalszym ciągu duże zagrożenie zarażeniem się korona wirusem prosimy o bardzo racjonalne zgłaszanie swoich pociech do przedszkola. Zgłoszenia dzieci proszę kierować drogą elektroniczną na adres przedszkola Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dniach 29 i 30 kwietnia 2020 do godziny 11.00. Ważna jest dla nas informacja czy jesteście Państwo zainteresowani powrotem dziecka czy nie. Da nam to wstępny obraz sytuacji tzn. dla jakiej liczby dzieci mamy uruchamiać placówkę, a wobec tego jakie środki ostrożności w dalszym etapie będziemy musieli wdrażać np. czy liczba dzieci na dany obszar w placówce będzie spełniała wymogi sanitarno-epidemiologiczne. 

Ponieważ w przedszkolu będzie prowadzona forma pracy opiekuńczo wychowawczej, dla dzieci pozostających w domu będzie prowadzona edukacja zdalna.

Zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej z przedszkola w pierwszej kolejności będą mogły korzystać dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, tym samym pierwszeństwo uzyskują dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.