Rozpoczęcie roku 2020/2021

Pierwszego września wszystkie dzieci radośnie powróciły do przedszkola. Pożegnały już wakacje i nadszedł czas na wspólną  zabawę w przedszkolu. Przedszkolaki wyruszyły do swoich grup,  gdzie spotkały dobrze im znanych kolegów, jak i całkiem nowych, którzy w naszym przedszkolu stawiają dopiero pierwsze kroki. Miłą niespodzianką tego dnia dla przedszkolaków był teatrzyk przygotowany przez panie w każdej grupie. Była inscenizacja żywoplanowa nauczycielek, teatrzyk kukiełkowy, pacynkowy. Motylki oglądały „Czerwonego Kapturka”, Słoneczka - „Jarzębinkę”, Pszczółki - „Lokomotywę”, Biedronki - „Pana Hilarego”, Krasnoludki - „Stasiu idzie do przedszkola”, Muchomorki - „Przygody Smoka Podróżnika”, Stokrotki - „Jesienną opowiastkę”. Dzieci były zachwycone i z ogromną ciekawością, fascynacją oglądały.
Po teatrzykach, dzieci rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów występujących w bajce, uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych, w zabawach z chustą animacyjną oraz wykonywały twórcze prace plastyczne. Bawiły się w zabawy teatralne, chętnie wcielały się w różne role. Dzień ten minął dzieciom w zabawnej i wesołej atmosferze. Wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom życzymy spokojnego roku. A do oglądania zdjęć zapraszamy do galerii.