^Idź na górę
Get Adobe Flash player

Menu strony

Login Form

Licznik odwiedzin

157512
Dzisiaj Dzisiaj 108
WczorajWczoraj300
W tym tygodniuW tym tygodniu804
W tym miesiącuW tym miesiącu5561
Wszystkie wizytyWszystkie wizyty157512

Sprzątanie świata

       21 września 2015r. dzieci z grup „Biedronek”, „Pszczółek”, „Krasnoludków” i „Stokrotek” wybrały się wraz z paniami na coroczne „Sprzątanie świata”. Po krótkich zajęciach, na których dzieci przypomniały sobie w jaki sposób segregować śmieci i jak dbać o środowisko, wszyscy wyszli na spacer, by „posprzątać” okolice przedszkola.

     Nasze sprzątanie było raczej rekreacyjnym spacerkiem, na którym podziwialiśmy jesienną aurę. Z radością stwierdziliśmy, iż śmieci nie znaleźliśmy zbyt dużo. Bardzo ucieszyło to nasze przedszkolaki, ponieważ oznaczało to, że okolice naszego przedszkola są czyste. A czyste otoczenie to czyste powietrze!